יום ג', ח’ בסיון תשע”ח
בית ספרינו מקדם בריאות.שבוע שהוקדש בבית ספרינו לפעילויות מיוחדות, הרצאות ויום שיא...קצת מכל זה מוזמנים לראות בסרטון.
קרא עוד...
מצורף לוח חודש אפריל 2018 ודבר המנהלת. חופשה מהנה וחג שמח!
קרא עוד...
בימים רביעי וחמישי 7-8/3/2018 התקיימה תחרות עירונית באתלטיקה קלה לשכבות ה' וו'.הנבחרות שלנו יצאו לתחרויות בליווי המורות לחינוך גופני בבית ספרינו, בנג'י אברה ואיריס דור. התלמידים ייצגו את בית ספרינו בכבוד רב והגיעו להישגים יפים.התלמידה שני מגל זכתה במדליית כסף בקפיצה לגובה - כל הכבוד!!! פתיחה מוצלחת לקראת שבוע הבריאות והחינוך הגופני. בברכה, צהלה ארגמן
קרא עוד...
בבית ספרינו התקיימה תחרות ללוגו המתאים לגלישה בטוחה ברשת האינטרנט.נשלחו הרבה עבודות יפות ומיוחדות עם סיסמאות מקסימות שחוברו. תלמידנו הצביעו ובחרו את הזוכה במקום הראשון: עבודת של נועה דאי ולידור רוז'נסקי מכיתה ג/1. כל הכבוד לבנות היצירתיות ותודה על הלוגו המקסים והסיסמה המוצלחת!
קרא עוד...
כל הכבוד לנבחרת שלנו ולצוות החינוך הגופני שהכין את הנבחרת וליווה אותה למירוץ מודיעין!
קרא עוד...
ביום שישי,3/11/2017 נערך טקס חילופי מועצת תלמידים. את הטקס הכינה וארגנה ליאת בר נתן, מובילת המועצה.נפרדנו במילות תודה והערכה מנציגי מועצת התלמידים תשע"ז ובירכנו את הנציגים שנבחרו לייצג את הכיתות בשנת תשע"ח.תודה להילה עדי שהובילה את המועצה בשנה החולפת וברכות לליאת בר נתן מובילת המועצה הנוכחית.במהלך המפגש מנהלת בית הספר, ענת גדליהו נשאה דברים ובמרכזם ערך המנהיגות בבית הספר וביטויו בשטח.
קרא עוד...
מצורף קישור לסיפור סליחה שבלב שכתבה דבורה עומר.על יחסים בין אדם לחברו ועל בקשת סליחה.מוזמנים לקרוא, לחשוב ולהרהר בעקבות הסיפור ולנהל שיח משפחתי.
קרא עוד...
בבית ספרנו מלמדת לאורך כל השנה בכל הכיתות המורה למוזיקה אינה.השנה העשרנו את הנושא המוזיקלי והוספנו את התכנית "שיר של יום" במסגרתה התלמידים שרים מידי בוקר שיר שנלמד יחד עם המורה שבכיתתם.מידי כשבוע מתמקדים בשיר חדש.שיר השבוע - מילה טובה שכתב יעקב גלעד והלחינה ומבצעת יהודית רביץ. מצורף קישור אל השיר ומילותיו.
קרא עוד...
בתכנון חודש ספטמבר מצוינים אירועים חשובים בקהילה ופעילויות שונות.מוזמנים ללחוץ על הקישור ולהגיע אל הקובץ. חודש טוב ומבורך ושנה מוצלחת וטובה לכולנו !
קרא עוד...
שנת הלימודים תשע"ח החלה בשמחה! שנה טובה ומוצלחת לכל תלמידי אסיף ולמשפחות היקרות.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 41
נציגי מועצת התלמידים תשע"ח
קרא עוד...
קהילת "אסיף" היקרה, מצורף דבר המנהלת לקראת חופשת הפסח ולוח חודש אפריל.חג שמח וחופשה מהנה לכולם!
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
לוח אירועי חודש נובמבר מצורף לנוחות קהילת אסיף. פתחו את הכתבה לקבלת הקובץ.חודש טוב :-)
קרא עוד...
כל התלמידים מוזמנים אל הכיכר בהפסקות לרקוד עם נעמה המורה למחול להפסקות של ריקודים!!!
קרא עוד...
תעודת הערכה על קידום הישגים לימודיים

קרא עוד...
מועצת התלמידים
מהי קהילת חשיבה?‏
מידע להורים
למידה בשעת חירום
מהמתרחש בבית הספר